Enorme verbetering in mijn bloedsuiker waardes!
Ik zal mezelf even voorstellen mijn naam is Bert Koudijs en ik ben 50 jaar. Helaas heb nu een aantal jaar diabetes type 2. De diabetes werd alsmaar erger het was zelfs zover dat ik insuline moest gaan spuiten, dit wilde ik graag voorkomen.
Mijn Glucose waardes moesten onmiddellijk zakken!
Mijn doel was dan ook om het suiker gehalte te laten zakken. Mij werd geadviseerd met Van Schaik Personal Training in contact te komen. Hun adviseerde mij om mee te doen aan het programma genaamd My Own Program.
Dit heb ik dan ook gedaan en hier werd mij o.a. uitgelegd wat ik wel en niet mocht eten. Alleen dit al heeft mij heel veel goed gedaan.
De combinatie van de juiste voeding en beweging hebben mij enorm geholpen mijn suiker waardes te verbeteren!
Daarnaast ben ik ook begonnen met de Bodytec training. Dit zorgt ervoor dat ik meer spiermassa opbouw. Deze training in combinatie met de juiste voeding en de nodige kennis die mij is bijgespijkerd met My Own Program heeft ervoor gezorgd dat mijn suikergehalte enorm is gaan zakken.
Na het volgen van My Own Program zijn mijn bloedsuiker waardes enorm verbeterd!
Het advies van de arts om insuline te gaan spuiten om mijn bloedsuiker onder controle te houden is niet meer aan de orde.
“We zijn inmiddels 6 maanden verder en we zijn zelfs de medicijnen aan het afbouwen”
Lees hieronder ook andere artikelen die voor u nuttig kunnen zijn:
- Diabetes type 2 als gevolg van mijn leefstijl
- Na een ongeluk eindelijk niet meer beperkt door mijn rugpijn
- Wat zijn de kosten van persoonlijke begeleiding
- MihaBodytec ervaringen en resultaten van mensen met rugklachten
- Pijn in je onderrug? Reken hier voorgoed mee af
- Het belang van krachttraining met name bij rugklachten
- Na jarenlange hernia klachten eindelijk een manier gevonden om hier voorgoed vanaf te komen
- Waar we voorheen wrakken waren… Lopen we nu met veel plezier obstacleruns
- Reken voorgoed af met een hernia
- Ik kan eindelijk weer normaal functioneren
- Eindelijk een sport gevonden die geen pijn doet
- Ervaringen en resultaten van EMS training